مشتریان اتوبار در تهران بار

اتوبار و باربری اتوباری با سالها سابقه درخشان و خدمت گزاری صادقانه  به همشهریان و هموطنان عزیز  جهت اطمینان  شما اعلام مینماید که  این افتخار را داشته است که در خدمات سازمان ها و افراد زیر باشد . امید است که خدمتگزاری اتوباری به سازمانهای کوچک و بزرگ و افراد سرشناس و مورد اعتماد مردم زمینه اعتماد بیشتر  را برایشان  فراهم آورد.

سرویس های انجام شده
شرکت نفت پاسارگاد(سعادت آباد)
سفارت  ژاپن (خیابان احمد قصیر)
سفارت ایتالیا(خیابان نوفالوشاتو)
سفارت انگلستان(خیابان فردوسی)
سفارت سنگال(خیابان ولیعصر)
سفارت سوئیس(خیابان الهیه)
نماینده دادگستری استان تهران(جناب آقای احمدی)
تخریب حریم رودخانه لواسان

 

 

افراد سر شناسی که اتوباری افتخار داشته در خدمتشان باشد

مهناز افشار

سام درخشانی

احسان خواجه امیری

علی دایی

کریم باقری

دختر محترمه امیر قلعه نوعی

علی رضا دهقان

اکبر عبدی

پرویز پرستویی

بیژن بنفشه خواه

سعید عرب

مهدی اسدی

باران کوثری

امیر مهدی ژوله

بهنوش بختیاری

بهناز جعفری

مهدی رحمتی

فرشاد پیوس

سردار اشتری (فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ)

امیر اقایی

امین حیایی

برزو ارجمند

شاهرخ بیاتی(فوتبالیست)

بهاره رهنما

امین تارخ

رحیم نوروزی

صمد نیکخواه بهرامی(بسکتبال)

امین منوچهری(فوتبالیست)

هادی ساعی(تکواندو)

یوسف قربانی(بازیگر)

این باربری برای اثاث کشی در استان تهران بهترین وسیله نقلیه خاور ها و کامیونت های ۶ متری است. تمامی این کامیونت ها موکت کاری شده  هستند و مجهز به تعداد زیادی پتو در داخل کامیون ها  وجود دارد تا از هرگونه آسیب دیدگی لوازم و اثاثیه شما جلوگیری کند.

امروزه شرکت‌های باربری و اتوبار متعددی درزمینه? باربری ( شهری و بین‌شهری و حتی بین‌المللی ) مشغول فعالیت هستند که از آن‌ها تحت عنوان اتوبار یاد می‌شود. وظیفه اصلی این شرکت‌ها جابجایی بار از نقطه‌ای به نقطه دیگر است و با توجه به تنوع بار و مسیر ماشین‌های متفاوتی جهت جابجایی بهتر آن‌ها تولیدشده است. به‌عنوان‌مثال نمی‌توان حمل مواد غذایی که شرایط خاصی را برای نگهداری و جابجایی طلب می‌کنند با همان ماشین‌های حمل شن و ماسه انجام داد. اتوبار

در تمامی سرویس های باربری ممکن است شما به کارگرانی ماهر و حرفه ای  و آموزش دیده برای جابجایی های اثاث منزل  نیاز داشته باشید. کارگران مجرب این اتوبار در باربری تهران دارای نیرو های جوان و حرفه ای هستند. یکی از ویژگی های کارگران ما حرفه ای و کار درست هستند.

تضمین کیفیت باربری و اتوبار

تضمین کیفیت باربری و اتوبار قطعا برای هر فردی مهمترین چیز در زمان اسباب کشی آسیب ندیدن لوازمش در زمان باربری و اتوبار می باشد به همین علت یکی دیگر از وظایف شرکت باربری و اتوبار سالم رساندن لوازم به مقصد می باشد. اگر می خواهید از یک شرکت باربری و اتوبار برای جابجایی لوازم خود کمک بگیرید باید توجه داشته باشید که کوچکترین آسیب مانند شکستگی، فرو رفتگی و… می تواند به شما این امکان را بدهد که از آن شرکت باربری خسارت دریافت کنید. یک شرکت اتوبار مطمئن این تضمین را به شما می دهد جابجایی لوازم شما بدون آسیب همراه خواهد بود و بار شما به سلامت به مقصد خواهد رسید. برای همین شرکت های باربری مطمئن قبل از باربری لوازم شما را بیمه می کند که اگر در زمان جابجایی برای آن ها مشکلی پیش آمد خسارت آن را به طور کامل پرداخت کند

باربری

امکان دارد شما دوست داشته باشید به منزل دیگر و مکان دیگر اثاث کشی کنید. به همین خاطر شما به یک  باربری نیاز دارید تا به یاری شما بیاید و نه تنها در امر جابجایی بلکه در امر بسته بندی هم به شما یاری خواهد کرده و در کمترین زمان انتقال منزل و شرکت شما را با بهترین کارگر و کامیون انجام دهد.و در این مورد هیچ نگرانی نداشته باشید با ما همیشه آرامش را خواهید داشت.

اتوبار خوب چه شرایطی دارد؟اتوبار خوب با داشتن رانندگانی دلسوز و حرفه ای با تسلط کامل به راه ها پاسخگویی و همکاری و بهترین مشاوره در زمینه اسباب کشی را به مشتریان ارائه دهد قیمت مناسب برای اسباب کشی داشته باشد دارای بهترین ماشین های باربری و حمل بار باشد کارگران باربری خوش اخلاق و مسئولیت پذیر باشند نیروی با تجربه و مسلط در مسائل فنی اسباب کشی دارای بهترین ابزارها و وسایل مورد نیاز بسته بندی اثاثیه باشد مسئولان باربری باید انتقاد پذیر باشد سرویس دهی در طول شبانه روز و در تمام نقاط تهران داشته باشد سرعت در انجام کارهایش داشته باشد آخرین نکات باربری خوب باربری خوب از نظر اکثر افراد به اتوباری اطلاق می شود که ؛ وقت شناس، با ضرایب امنیت بالا، منظم در کار، حرفه ای و مقرون به صرفه باشد، ولی تعریف اتوبار تهران از باربری خوب به شرح زیر است: ?- ارائه مشاوره کامل و مشتری مدارانه توسط مشاوران مشهد بار در اولین تماس ?- حضور به موقع خاور (با سرویس درخواستی شما) در زمان تعیین شده ? – جابجایی با دقت بالا توسط کارگران هنگام جابجایی وسایل ?- چیدمان مناسب وسایل در مقصد اسباب کشی ?- پیگیری مشتری جهت اطمینان از رضایت کار، استقبال از پیشنهادات و انتقادات و جامه عمل پوشاندن به آن ?- باربری خوب اتوبار تهران شما را از ابتدا تا انتهای اسباب کشی همراهی خواهد کرد اتوبار خوب

برای آسوده گی خاطر شما و سلامت خدمات های باربری و اتوبار تهران ما را بر آن داشته است تا برای اثاث کشی های باربری تهران بیمه نامه باربری رایگان  ارائه کنیم . همچنین رانندگان حرفه ای باربری تهران و تجربه چندین سال ما تضمین امنیت خاطر شما است.


11/28/2022 11:46:08 PM:Published Date
تلفن تماس فوری مشتریان اتوبار در تهران بار