سئوالات متدول اتوبار در تهران بار

منظور شما از باربری چیست؟

جابجایی اسباب  و وسایل جهت اثاث کشی منازل ، ادارات و حمل بار بصورت تجاری.

2- منظور شما از بیمه حمل ونقل ویا باربری چیست؟

بیمه حمل ونقل کالا پوششی است که بیمه گر در مقابل دریافت حق بیمه متناسب با پوشش بیمه ای ازبیمه گذار،تعهد می کند که چنانچه کالای مورد بیمه در جریان حمل ونقل و جابجایی از مبدا به مقصد به علت وقوع یکی از خطرات مندرج در بیمه نامه دچار خسارت گردید، زیان وارد به کالا را جبران کرده و هزینه ها را هم بپردازد.

3- جردن بار را بیمه میکند؟

 بله. هر نوع بار از زمان بارگیری تا زمان تحویل  نزد ما بیمه میباشد

4- بطور کلی چند نوع بیمه نامه داریم؟

وارداتی،صادراتی،ترانزیت وداخلی.

5- بیمه نامه های باربری وارداتی چیست؟

کالا که از خارج وارد کشور می گردند تحت عنوان بیمه نامه های وارداتی تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند

6- بیمه نامه های صادراتی چیست؟

کالاهایی که توسط صادرکنندگان جهت عرضه در بازار جهانی به خارج از کشور ارسال می گردد.تحت عنوان بیمه نامه های صادراتی تحت پوشش بیمه ای قرار می گیرند

7- بیمه در مورد کالاهای ترانزیت چگونه است؟

کالاهایی که توسطجردن بصورت ترانزیت جابجا می شود ، بیمه می شوند.

8- جابجایی کالا درجردن  چگونه انجام میپذیرد ؟

جابجایی به صورت درون شهری ، برون شهری ، صادراتی ، وارداتی و ترانزیت انجام میپذیرد.

9- خدمات جردن بجز باربری چیست؟

1-     بسته بندی اسباب و وسایل به روش کشورهای اروپایی و بصورت تضمینی توسط کارگر خانم و آقا

2-     باز کردن و چیدمان اسباب و اثاثیه بعد از جابجایی

3-     ارائه ی جعبه ی حمل رختخواب ، کارتن حمل دریچه کانال و کارتن ها و جعبه های ضخیم و محکم

4-     ارائه ی نظرات کارشناسانه و مشاوره جهت تجربه ی اسباب کشی آسان و بدون دغدغه

10- آیا جعبه ها و کارتن های حمل بار هزینه ی جدا دارد؟

بله –تمامی هزینه ها مطابق با تعرفه های درج شده محاسبه می شود.

11- امکان رزرو سرویس و یا انتخاب نوع سرویس توسط خود ما وجود دارد؟

بله . از 45 روز قبل از جابجایی ، امکان رزرو وجود دارد ولی روز قبل از جابجایی حتما جهت حتمی شدن قرار باید تماس گرفته شود.

           12 – برای بسته بندی وسایل باید چه کنم؟

به شما پیشنهاد میکنیم ، توصیه های جردن در مورد بسته بندی وسایل را بخوانید و با    جهت استفاده از نظرات مشاوران خبره و خدمات جردن تماس بگیرید.

          13- آیا واقعا خدمات جردن بصورت شبانه روزی انجام میشود؟

بله –ما بصورت 24 ساعته مشغول خدمت رسانی به همشهریان عزیزمان هستیم.

          14 –برای کم شدن آشفتگی بعد از اسباب کشی شما پیشنهادی دارید؟

بله ، توصیه های جردن در مورد خدمات بعد از اسباب کشی را خوانده و برای خدمات بیشتر با     تماس گرفته و از نظرات متخصصان جردن بهره مند شوید.

        15 –من نگران وسایل شکستنی و گرانقیمت در حین اثاث کشی هستم ، جردن چه تدبیری اندیشیده؟

جردن با در اختیار داشتن کادری مجرب و متخصص و بهره گیری از اصول درست چیدمان و تضمین هرگونه شکستگی حین جابجایی ، کوشیده است تا نگرانی شما را به آرامش مبدل سازد.

          16 –توصیه ی شما برای یک اسباب کشی آسان و بی دغدغه چیست؟

متن توصیه های جردن در مورد بسته بندی وسایل را بخوانید

          17 -بسته بندی بار توسط جردن هزینه جداگانه دارد ؟

بله برای بسته بندی توسط  جردن هزینه جداگانه دریافت میگردد.

         18-جابجایی اثاثیه منزل به مقصد شهرهای دیگر انجام میشود؟

بله . به تمام نقاط کشور.

        19-جردن درمورد ساعت فرستادن سرویس هایش خوش قول است؟

بله ، ما بصورت 24 ساعته در تلاشیم تا بهترین خاطره از یک جابجایی در ذهن شما بماند.

این باربری برای اثاث کشی در استان تهران بهترین وسیله نقلیه خاور ها و کامیونت های ۶ متری است. تمامی این کامیونت ها موکت کاری شده  هستند و مجهز به تعداد زیادی پتو در داخل کامیون ها  وجود دارد تا از هرگونه آسیب دیدگی لوازم و اثاثیه شما جلوگیری کند.

امروزه شرکت‌های باربری و اتوبار متعددی درزمینه? باربری ( شهری و بین‌شهری و حتی بین‌المللی ) مشغول فعالیت هستند که از آن‌ها تحت عنوان اتوبار یاد می‌شود. وظیفه اصلی این شرکت‌ها جابجایی بار از نقطه‌ای به نقطه دیگر است و با توجه به تنوع بار و مسیر ماشین‌های متفاوتی جهت جابجایی بهتر آن‌ها تولیدشده است. به‌عنوان‌مثال نمی‌توان حمل مواد غذایی که شرایط خاصی را برای نگهداری و جابجایی طلب می‌کنند با همان ماشین‌های حمل شن و ماسه انجام داد. اتوبار

در تمامی سرویس های باربری ممکن است شما به کارگرانی ماهر و حرفه ای  و آموزش دیده برای جابجایی های اثاث منزل  نیاز داشته باشید. کارگران مجرب این اتوبار در باربری تهران دارای نیرو های جوان و حرفه ای هستند. یکی از ویژگی های کارگران ما حرفه ای و کار درست هستند.

تضمین کیفیت باربری و اتوبار

تضمین کیفیت باربری و اتوبار قطعا برای هر فردی مهمترین چیز در زمان اسباب کشی آسیب ندیدن لوازمش در زمان باربری و اتوبار می باشد به همین علت یکی دیگر از وظایف شرکت باربری و اتوبار سالم رساندن لوازم به مقصد می باشد. اگر می خواهید از یک شرکت باربری و اتوبار برای جابجایی لوازم خود کمک بگیرید باید توجه داشته باشید که کوچکترین آسیب مانند شکستگی، فرو رفتگی و… می تواند به شما این امکان را بدهد که از آن شرکت باربری خسارت دریافت کنید. یک شرکت اتوبار مطمئن این تضمین را به شما می دهد جابجایی لوازم شما بدون آسیب همراه خواهد بود و بار شما به سلامت به مقصد خواهد رسید. برای همین شرکت های باربری مطمئن قبل از باربری لوازم شما را بیمه می کند که اگر در زمان جابجایی برای آن ها مشکلی پیش آمد خسارت آن را به طور کامل پرداخت کند

باربری

امکان دارد شما دوست داشته باشید به منزل دیگر و مکان دیگر اثاث کشی کنید. به همین خاطر شما به یک  باربری نیاز دارید تا به یاری شما بیاید و نه تنها در امر جابجایی بلکه در امر بسته بندی هم به شما یاری خواهد کرده و در کمترین زمان انتقال منزل و شرکت شما را با بهترین کارگر و کامیون انجام دهد.و در این مورد هیچ نگرانی نداشته باشید با ما همیشه آرامش را خواهید داشت.

اتوبار خوب چه شرایطی دارد؟اتوبار خوب با داشتن رانندگانی دلسوز و حرفه ای با تسلط کامل به راه ها پاسخگویی و همکاری و بهترین مشاوره در زمینه اسباب کشی را به مشتریان ارائه دهد قیمت مناسب برای اسباب کشی داشته باشد دارای بهترین ماشین های باربری و حمل بار باشد کارگران باربری خوش اخلاق و مسئولیت پذیر باشند نیروی با تجربه و مسلط در مسائل فنی اسباب کشی دارای بهترین ابزارها و وسایل مورد نیاز بسته بندی اثاثیه باشد مسئولان باربری باید انتقاد پذیر باشد سرویس دهی در طول شبانه روز و در تمام نقاط تهران داشته باشد سرعت در انجام کارهایش داشته باشد آخرین نکات باربری خوب باربری خوب از نظر اکثر افراد به اتوباری اطلاق می شود که ؛ وقت شناس، با ضرایب امنیت بالا، منظم در کار، حرفه ای و مقرون به صرفه باشد، ولی تعریف اتوبار تهران از باربری خوب به شرح زیر است: ?- ارائه مشاوره کامل و مشتری مدارانه توسط مشاوران مشهد بار در اولین تماس ?- حضور به موقع خاور (با سرویس درخواستی شما) در زمان تعیین شده ? – جابجایی با دقت بالا توسط کارگران هنگام جابجایی وسایل ?- چیدمان مناسب وسایل در مقصد اسباب کشی ?- پیگیری مشتری جهت اطمینان از رضایت کار، استقبال از پیشنهادات و انتقادات و جامه عمل پوشاندن به آن ?- باربری خوب اتوبار تهران شما را از ابتدا تا انتهای اسباب کشی همراهی خواهد کرد اتوبار خوب

برای آسوده گی خاطر شما و سلامت خدمات های باربری و اتوبار تهران ما را بر آن داشته است تا برای اثاث کشی های باربری تهران بیمه نامه باربری رایگان  ارائه کنیم . همچنین رانندگان حرفه ای باربری تهران و تجربه چندین سال ما تضمین امنیت خاطر شما است.


11/29/2022 12:46:26 AM:Published Date
تلفن تماس فوری سئوالات متدول اتوبار در تهران بار